Vedoucí: Karolína Citterbardová / tel.: 721 683 270 (Žaneta Nejezchlebová)
Místo: RS Prudká, Doubravník
Termín: ČERVENEC / neděle 1. 7. - sobota 7. 7. 2018
Věk: 10 - 17 let
Cena: 3.800,- Kč
 
Vážení rodiče, milé děti,
 
Pobytový taneční tábor se koná v rekreačním středisku Prudká na Jižní Moravě, kam můžete přibližně za 70 minut dojet autem z Hustopečí nebo se dopravit vlakem (zastávka Prudká je přímo u střediska). Doprava na tábor není organizována hromadně. Sraz všech dětí je v neděli 1.7. nejpozději v 15 hodin v rekreačním středisku Prudká.
 
Na děti se těší lektorky Karolína Citterbardová, Žaneta Nejezchlebová, Denisa Krišpínová, Kristýna Citterbardová a Šárka Svobodová, které se o ně budou starat celý týden a  budou se jim věnovat při tanečních lekcích. Ty budou většinou 3x denně (dopolední, odpolední a večerní) nebo budou nahrazeny výjimečným programem. Můžete se také těšit na celotáborovou hru, výlety po okolí, koupaliště přímo v rekreačním středisku, taneční hry, battly, soutěže.
 
Pro děti bude zajištěno ubytování ve zděných zrekonstruovaných budovách, strava 5x denně a celodenní pitný režim. Ve středisku je recepce s minimarketem a letní zahrádkou (nealko nápoje, točené limo, cukrovinky, zmrzlina, teplé občerstvení aj. ). 
 
Následující seznam je určen jako pomůcka pro rodiče při balení věcí. Samozřejmě doporučujeme upravit seznam a počty podle předpovědi počasí a podle konkrétní potřeby dětí.
  • S sebou zabalit: pyžamo, kraťasy, kalhoty/tepláky, legíny, trička (přibalte jich více, děti budou mít 3xdenně trénink), svetr nebo mikina, čepice (příp. šátek),  nepromokavé oblečení (nebo bundu), spodní prádlo, ponožky, plavky, osuška (bazén je přímo v areálu), sluneční brýle, pláštěnka, sportovní obuv (do sálu i na ven), obuv na přezutí, plastová láhev 0,5 l., menší batoh nebo tašku na tréninky. 
  • Toaletní potřeby - ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, mýdlo,šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování.
  • Také doporučujeme – kapesné (v přiměřené výši) a masku na karneval.
  • Kufr nebo taška by měla být opatřena jménem dítěte. 
Dále bude při příjezdu vybíráno
  • potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na dané akci a že se dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním vystavené ošetřujícím lékařem (platnost 1 rok od vystavení - vrací se)
  • písemné prohlášení zákonných zástupců (nesmí být starší než 1 den) o aktuálním zdravotním stavu dítěte a tzv. bezinfekčnosti dítěte v posledních 14 dnech před odjezdem nepřišlo do styku s infekčním onemocněním
  • pravidelně užívané léky.
 
Také bychom rádi pozvali všechny rodiče na závěrečné vystoupení, které se bude konat před odjezdem v sobotu 7.7. od 10:00, kde děti předvedou vše, co se za celý týden naučily. (Pokud byste potřebovali ještě cokoliv vědět, neváhejte se na nás obrátit na mail krispinova.zaneta@seznam.cz, na tel.:721 683 270 nebo první den při příjezdu na tábor)
 
Moc se na vás všechny těšíme.
 
Za lektorský a organizační tým taneční skupiny Move Around
Karolína Citterbardová a Žaneta Nejezchlebová