Vedoucí: Žaneta Nejezchlebová / tel.: 721 683 270 

Místo: RS Prudká, Doubravník

Termín: ČERVENEC / neděle 7. 7. - sobota 13. 7. 2019

Věk: 10 - 17 let

Cena: 3.800,- Kč

 

Vážení rodiče, milé děti,

Pobytový taneční tábor se koná v rekreačním středisku Prudká na Jižní Moravě, kam můžete přibližně za 70 minut dojet autem z Hustopečí nebo se dopravit vlakem (zastávka Prudká je přímo u střediska). Doprava na tábor není organizována hromadně. Sraz všech dětí je v neděli 7. 7. nejpozději v 15 hodin v rekreačním středisku Prudká.

Na děti se těší lektorky Žaneta Nejezchlebová, Denisa Krišpínová, Karolína Citterbardová, Kristýna Citterbardová a Šárka Svobodová, které se o ně budou starat celý týden a  budou se jim věnovat při tanečních lekcích. Ty budou většinou 3x denně (dopolední, odpolední a večerní) nebo budou nahrazeny výjimečným programem. Můžete se také těšit na celotáborovou hru, výlety po okolí, koupaliště přímo v rekreačním středisku, taneční hry, battly, soutěže.

Pro děti bude zajištěno ubytování ve zděných zrekonstruovaných budovách, strava 5x denně a celodenní pitný režim. Ve středisku je recepce s minimarketem a letní zahrádkou (nealko nápoje, točené limo, cukrovinky, zmrzlina, teplé občerstvení aj. ). 

Následující seznam je určen jako pomůcka pro rodiče při balení věcí. Samozřejmě doporučujeme upravit seznam a počty podle předpovědi počasí a podle konkrétní potřeby dětí.

  • S sebou zabalit: pyžamo, kraťasy, kalhoty/tepláky, legíny, trička (přibalte jich více, děti budou mít 3xdenně trénink), svetr nebo mikina, čepice (příp. šátek),  nepromokavé oblečení (nebo bundu), spodní prádlo, ponožky, plavky, osuška (bazén je přímo v areálu), sluneční brýle, pláštěnka, sportovní obuv (do sálu i na ven), obuv na přezutí, plastová láhev 0,5 l., menší batoh nebo tašku na tréninky. 
  • Toaletní potřeby - ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, mýdlo,šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování.
  • Také doporučujeme – kapesné (v přiměřené výši) a masku na karneval.
  • Kufr nebo taška by měla být opatřena jménem dítěte. 

Dále bude při příjezdu vybíráno

  • potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na dané akci a že se dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním vystavené ošetřujícím lékařem (platnost 1 rok od vystavení - vrací se)
  • písemné prohlášení zákonných zástupců (nesmí být starší než 1 den) o aktuálním zdravotním stavu dítěte a tzv. bezinfekčnosti dítěte v posledních 14 dnech před odjezdem nepřišlo do styku s infekčním onemocněním
  • pravidelně užívané léky.

Také bychom rádi pozvali všechny rodiče na závěrečné vystoupení, které se bude konat před odjezdem v sobotu 13. 7. od 10:00, kde děti předvedou vše, co se za celý týden naučily. (Pokud byste potřebovali ještě cokoliv vědět, neváhejte se na nás obrátit na mail krispinova.zaneta@seznam.cz, na tel.:721 683 270 nebo první den při příjezdu na tábor)

 

Moc se na vás všechny těšíme.

Za lektorský a organizační tým taneční skupiny Move Around

Žaneta Nejezchlebová

www.move-around.cz