Vedoucí: Žaneta Nejezchlebová / tel.: 721 683 270 

Místo: RS Dopravák, Buchlovice

Termín: ČERVENEC / neděle 12. 7. - sobota 18. 7. 2020

Věk: 10 - 17 let

Cena: 3.800,- Kč

 

Vážení rodiče, milé děti,

Pobytový taneční tábor se koná v rekreačním středisku Dopravák v turistické lokalitě Buchlovice na okraji Chřibů, kam můžete přibližně za 75 minut dojet autem z Hustopečí (http://www.dopravak.cz/). Doprava na tábor a zpět bude organizována hromadně autobusem. V neděli 12.7. v odpoledních hodinách si vyzvedneme děti v Žabčicích, Velkých Němčicích a Hustopečích. V sobotu 18.7. vyrazíme po snídani z rekreačního střediska autobusem směrem na Pavučinu do Hustopečí. Zde proběhne kolem poledne závěrečné vystoupení pro rodiče, kde děti předvedou vše, co se za celý týden naučily. Následně vám děti po týdnu na táboře předáme a můžete si je odvézt domů.

Na děti se těší lektorky Žaneta Nejezchlebová, Denisa Krišpínová, Karolína Citterbardová, Kristýna Humlová a Šárka Hanáková, které se o ně budou starat celý týden a  budou se jim věnovat při tanečních lekcích. Ty budou většinou 3x denně (dopolední, odpolední a večerní) nebo budou nahrazeny výjimečným programem. Můžete se také těšit na celotáborovou hru, výlety po okolí, koupaliště, taneční hry, battly, soutěže.

Pro děti bude zajištěno ubytování ve zděné zrekonstruované budově, strava 5x denně a celodenní pitný režim. Budeme moci využívat velký taneční sál s plovoucí podlahou (10x16 metrů). Bude zde také pravidelně probíhat zvýšená kontrola zdravotního stavu všech účastníků či zvýšená desinfekce využívaných prostorů.

Následující seznam je určen jako pomůcka pro rodiče při balení věcí. Samozřejmě doporučujeme upravit seznam a počty podle předpovědi počasí a podle konkrétní potřeby dětí.

  • S sebou zabalit: pyžamo, kraťasy, kalhoty/tepláky, legíny, trička (přibalte jich více, děti budou mít 3xdenně trénink), svetr nebo mikina, čepice (příp. šátek),  nepromokavé oblečení (nebo bundu), spodní prádlo, ponožky, plavky, osuška, sluneční brýle, pláštěnka, sportovní obuv (do sálu i na ven), obuv na přezutí, plastová láhev 0,5 l., menší batoh nebo tašku na tréninky. 
  • Toaletní potřeby - ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, mýdlo, šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování.
  • Také doporučujeme – kapesné (v přiměřené výši) a masku na karneval.
  • Kufr nebo taška by měla být opatřena jménem dítěte. 

Dále bude při příjezdu vybíráno

  • potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na dané akci, a že se dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním vystavené ošetřujícím lékařem (platnost 1 rok od vystavení - vrací se)
  • písemné prohlášení zákonných zástupců (nesmí být starší než 1 den) o aktuálním zdravotním stavu dítěte a tzv. bezinfekčnosti dítěte v posledních 14 dnech před odjezdem nepřišlo do styku s infekčním onemocněním
  • pravidelně užívané léky
  • kartička zdravotní pojišťovny.

Také bychom rádi pozvali všechny rodiče na závěrečné vystoupení, které se bude konat při vyzvedávání dětí na Pavučině v Hustopečích v sobotu 18. 7., kde děti předvedou vše, co se za celý týden naučily. (Pokud byste potřebovali ještě cokoliv vědět, neváhejte se na nás obrátit na mail zaneta@move-around.cz, na tel.:721 683 270 nebo první den při příjezdu na tábor)

 

Moc se na vás všechny těšíme.

Za lektorský a organizační tým taneční skupiny Move Around

Žaneta Nejezchlebová

www.move-around.cz