Vedoucí: Žaneta Nejezchlebová / tel.: 721 683 270
Místo: RS Dopravák, Buchlovice
Termín: NE 12. - SO 18. července 2020
Věk: 10 - 17 let
Cena: 3.800,-Kč

Vážení rodiče, milé děti,
pobytový taneční tábor se koná v rekreačním středisku Dopravák v turistické lokalitě Buchlovice na okraji Chřibů, kam můžete přibližně za 75 minut dojet autem z Hustopečí (http://dopravak.cz/). Doprava na tábor bude organizována hromadně autobusem (v neděli 12.7. v poledních hodinách). Cesta zpět již autobusem organizována nebude z důvodu závěrečného vystoupení pro rodiče, které se bude konat poslední den v sobotu 18.7. v areálu rekreačního střediska.

Na děti se těší lektorky Žaneta Nejezchlebová, Denisa Krišpínová, Karolína Citterbardová, Kristýna Humlová a Šárka Hanáková, které se o ně budou starat celý týden a budou se jim věnovat při tanečních lekcích. Ty budou většinou 3x denně (dopolední, odpolední, večerní) nebo budou nahrazeny výjímečným programem. Můžete se také těšit na celotáborovou hru, výlety po okolí, koupaliště, taneční hry, battly, soutěže.

Pro děti bude zajištěno ubytování ve zděné zrekonstruované budově, strava 5x denně
a celodenní pitný režim.
Budeme moci využívat velký taneční sál s plovoucí podlahou (10x16 metrů).

Následující seznam je určen jako pomůcka pro rodiče při balení věcí. Samozřejmě doporučujeme upravit seznam a počty podle předpovědi počasí a podle konkrétní potřeby dětí.

  • S sebou zabalit: pyžamo, kraťasy, kalhoty / tepláky, legíny, trička (přibalte jich více, děti budou mít 3x denně trénink), svetr, mikina, čepice, šátek, nepromokavé oblečení nebo bundu, spodní prádlo, ponožky, plavky, osuška, sluneční brýle, pláštěnka, sportovní obuv (do sálu i na ven), obuv na přezutí, plastová láhev 0,5 l, menší batoh nebo tašku na tréninky. 
  • Toaletní potřeby - ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, mýdlo, šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování.
  • Také doporučujeme - kapesné (v přiměřené výši) a masku na karneval
  • Kufr nebo taška by měla být opatřena jménem dítěte.

Dále bude při odjezdu vybíráno:

  • potvrzení o zdravotní způsobilosti
  • prohlášení o bezinfekčnosti
  • pravidelné užívané léky
  • kartička zdravotní pojišťovn

Také bychom rádí pozvali všechny rodiče na závěrečné vystoupení, které se bude konat před odjezdem v sobotu 18.7. od 10:00 hodin, kde děti předvedou vše, co se za celý týden naučily.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat - zaneta@move-around.cz / tel: 721 683 270.

PŘIHLÁŠKA

A JAK JSME SE MĚLI NA TÁBOŘE LONI? ZDE MŮŽETE NAHLÉDNOUT....