Akce je součástí projektu Zdravě a bezpečně v Jihomoravském kraji (reg. č. CZ.1.07/1.1.00/53.0004), který  je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Pořadatelské funkce se ujalo Středisko volného času Pohořelice. Cílem této akce je netradiční zajímavou formou rozšířit spolupráci mezi SVČ/DDM.

Do Pohořelic se ve čtvrtek 2.4.2015 odpoledne vypravilo ryze dívčí družstvo, složené z členek hustopečského badmintonového oddílu pod vedením své koučky: Andrea Fraňková, Barbora Korábová, Markéta Machová, Lucie Rybníčková a Klára Zimolková.

Po ubytování se všichni účastníci přesunuli do klubu Oáza, kde proběhly seznamovací hry. Poté kouči jednotlivých družstev své týmy připravili a motivovali.

Následující den se všichni setkali ve Sportovní hale, kde celá soutěž probíhala. Na družstva čekalo celkem 6 disciplín: hod do tlamy, slalom autíček, puzzle, labyrint, carling, Člověče nezlob se. Před samotným zahájením si koučové jednotlivých družstev vylosovali barvu svého týmu. CVČ Pavučina bojovalo v červených tričkách.

Každé družstvo mělo po celou dobu soutěže k dispozici jednoho „Žolíka“ (divokou kartu). Pokud si družstvo na danou soutěž věřilo, před začátkem dané soutěže ukázalo, že použije Žolíka a jejich získaný počet bodů se zdvojnásobil. Hustopeče Žolíka použily hned v první soutěži, která se jim ale moc nepovedla. Další disciplína slalom autíček také nebyla podle jejich představ. Vše se zlomilo u puzzle, kde děvčata patřila k nejrychlejším. Začalo se jim dařit a před poslední disciplínou jim patřilo průběžné předposlední místo. Rozdíly mezi jednotlivými družstvy byly ale minimální a vše měla rozhodnout hra Člověče nezlob se. Hra, která byla o štěstí , strategii a zisku dvojnásobku bodů. Štěstěna byla holkám opravdu nakloněna, protože tuto hru suverénně vyhrály. A totálně zamíchala konečným pořadím. Hustopeče tušily, že se přiblížily medailovým pozicím. Vyhlašovalo se od posledního místa, které získal DDM Mikulov, za nimi se umístil DDM Znojmo. Bramborovou medaili brali favorité soutěže DDM a ŠD Oslavany. Medailové pozice dělil pouze jeden bod. Bronz připadl pořadatelskému družstvu SVČ Pohořelice. O vítězi se tedy rozhodovalo  mezi chlapeckým družstvem SVČ Ivančice a naším dívčím družstvem. Červený tým CVČ Pavučina Hustopeče o jediný bod bere zlatou medaili.